همینطوری درگیر اورتینکینگم.

همش میگم اونجا که گفت چرا آمریکا؟ گفتم چون عاشق ناسا و نجوم و ستاره ها بودم. چون ایرانی آمریکایی های ناسا و یکی از فضانوردای ایرانی تشویقم کردن اهدافمو دنبال کنم گفتم چون امریکا فقط به نمره توجه نمیکنه ولی ایران اینطوریه. گفت کنکور؟ گفتم آره. گفتم امریکا به دانشجوی آندرگرد فرصت تحقیق میده ولی ایران نه. 

بعد گفت فعالیت هات از نظر من جالب بود نسبت به بقیه ی ایرانیا معمولا اپلیکنت های ایرانی بِرلی فعالیت خارج از مدرسه میکنن. گفتم بستگی به شهری که توش هستن هم داره. مثلا امکان داره تو شهر هایی مثل تهران موقعیت زیاد باشه تو یه سری از شهر ها زیاد نه. گفتم خود من از 3 سالگی زبان و شنا رو شروع کردم و مامانم مشوقم بود چون تو دبیرستان یه دوستی داشت که رفت یو اس سی و اون هم فعال بود و میدونست تو آمریکا مهمه فعال بودن پس خواست از بچگی به من این فرصت رو بده تا فعال باشم و ببینه من خودم دوست دارم این راه رو دنبال کنم یا نه و من هم خوشم اومد و دنبال کردم.

همش میگم نکنه باید میگفتم "چون خودم علاقه داشتم فعال باشم؟"  نکنه این حس بهش دست بده که فعالیت هام با علاقه نبوده؟ هر چند بهش گفتم چقدر شنا رو دوست داشتم و بالانس ایجاد کردم بین درس و ورزشم و چقدر فرهنگ آلمان برام جذاب بود و مثال هم زدم از رک بودن آلمانی ها و تعارفی بودن ایرانیا که خیییلی خندید. 

کلا مصاحبم مثل یه صحبت بود به نظرم. چندین جا خندید و کلا خوشش اومده بود. اول مصاحبه گفت اونایی که اپلیکیشنتو خوندن خوششون اومد و از من خواستن بیشتر بشناسمت. آخرشم گفت اسی که نوشتی خوندنش واسم جالب بود. 

وقتی گفتم سابجکت نمیتونم شرکت کنم گفت اوووه پس امکان داره نتونی امتحان بدی یعنی؟ گفتم آره. به خاطر مشکلات مالی که مامانم بهش برخورده. قبلش گفته بود از تجربه ی اون یکی امتحانت تو ترکیه بگو برام منم گفتم همه ترکی حرف میزدن و من مجبور شدم با بچه هاشون انگلیسی حرف بزنم و تجربه ی خوبی بود ولی باید بلیط هواپیما میگرفتم و هتل رزرو میکردم که یکم سخت بود برام. بعد گفتم سازمان فلان چون آمریکاییه نمیذاره ما با آدرس واقعیمون ثبت نام کنیم اگه میخوایم ریپورت کاغذی بگیریم گفت ویت واات؟؟؟؟ نمیتونین با ادرس ایران ثبت نام کنین؟ گفتم نه اصلا نمیشه و مجبوریم آدرس عوض کنیم. گفت wow

آخرش ازش پرسیدم اینکه سابجکت ندارم شانسمو میاره پایین؟ گفت نگرانش نباش کلی از بچه ها بدون سابجکت قبول میشن و تو کیس تو به نظر میرسه که فایننشل هاردشیپ داشته باشی گفتم اره. 

بعد ازش راجع به دانشجو ها پرسیدم و تجربش رو از خوابگاه گفت. گفت من اصالتا واسه نیویورکم اومدم اینجا واسم اول عجیب بود ولی حس استقلال رو دوست داشتم و اینا

آخرش گفت ایمیل منو داری دیگه؟ هر وقت سوالی داشتی راجع به هاروارد بهم بگو. گفتم باشه. 

.

.

.

خودش حدسم waitlist هست

چون سابجکت ندارم و شاید کمیته راضی نشه

.

.

.

.

یعنی میشه بشه؟

.

.

.

گفتم ,سابجکت ,فعال ,ایرانی ,برام ,داشتم ,سابجکت ندارم ,دوست داشتم ,امکان داره منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

din ber19Thed اجناس فوق العاده گروه مهندسین مهاب ikereywp Webbplats نهالستان پالیز نهال اجناس فوق العاده جایی بین درم و اپیدرم